Dlaczego Victory Spa?

linia pozioma 1

1. Hydromasaż projektowany, wdrażany i produkowany od podstaw w jednej fabryce.

Inżynieria, projektowanie i produkcja form i komponentów, jak również produkcja wanien odbywają się w jednym zakładzie w Trzebiatowie. Jest to zjawisko unikalne na skalę europejską. eris

linia pozioma 2

2. Najskuteczniejszy hydromasaż na rynku.

             Orurowanie 50 mm

Odpowiednie
rozmieszczenie dysz
Zastosowanie
dysz rotacyjnych
Zastosowanie
turbodoładowania
masażu wodnego
hydromasaż budowa

Skuteczny hydromasaż oparty jest na dużym, swobodnym przepływie wody. Odpowiednie orurowanie o średnicy 50 mm, dobór pomp oraz układ i liczba dysz, w zależności od pojemności wanny, zwiększają ilość przepływającej wody i powodują wyjątkową efektywność hydromasażu. Do głębokiego, refleksologicznego masażu ramion, pleców i stóp, zastosowano specjalne dysze rotacyjne. Intensywność masażu nawet do 60% zwiększa dodatkowo system turbodoładowania, który polega na dodatkowym dopowietrzeniu masażu wodnego.

linia pozioma 3

3. Korzyści zdrowotne.

masaz korzysci

Regularne korzystanie z hydroterapii w zaciszu domowego spa niesie ze soba niewymierne korzyści zdrowotne. Przede wszystkim terapia wodą działa relaksująco, uspokajająco i regenerująco. A także wzmacnia organizm, podwyższa odporność i pomaga pozbyć się Cellulitu.

linia pozioma 3

4. Większy komfort dla pełnego relaksu.

Wanny Victory Spa cechuje:
- odpowiednia głębość - tylko całkowite zanurzenie
  się w wodzie gwarantuje skuteczny hydromasaż
- ergonomiczne kształty
- komfortowe zagłówki
- wygodny dostęp do panela sterowania
- intuicyjna nawigacja
- pilot zdalnego sterowania jako opcja

 masaż komfort

linia pozioma 4

5. Pakiet totalny relaks.

Aromaterapia

aromaterapia

Chromoterapia

chromoterapia

Muzyczna uczta

muzyczna uczta

Aromaterpia - w czasie masażu powietrzenego, w powietrzu znajdującym się nad wodą jest trzydziestokrotnie większe nasycenie treścią zapachową, niż przy tradycyjnej kąpieli. W ofercie Victory Spa dostępne są następujące saszetki zapachowe: Kwiatowy Ogród, Soczyste Jabłko, Zielone Kiwi i Morska Bryza.
Chromoterapia - wpływa na przyspieszenie procesu relaksacji, pozytywnie oddziałuje na emocje i buduje atmosferę. Chromoterapia Victory Spa jest oparta na 7 podstawowych barwach, a 19 programów pozwala dokładnie dopasować kolor do potrzeb użytkownika. Chromoterapia jest dostępna do wanien zwykłych, oraz do systemów 1, 2.
Muzyczna uczta - odpoczynek przy taktach ulubionych utworów. Do systemu 1, 2 i 3 radio z USB/MP3 dostępne jest jako opcja.

linia pozioma 5

6. Higiena.

Grawitacyjny odpływ wody z orurowania wanny.

grawitacyjny odpływ

Konstrukcja orurowania zapobiega
pozostawaniu wody w orurowaniu

Drenaż masażu wodnego i powietrznego.

drenaż

Po zakończeniu kąpieli drenaż odprowadza wodę z całego układu hydro-masażu: orurowania, kanałów powietrznych i pompy wody.

Totalne osuszanie kanałów powietrznych - w systemach 1, 3 i 4, po 20 minutach od rozpoczęcia opróżniania wody z wanny, automatycznie załącza się dmuchawa celem przedmuchania kanałów powietrznych i orurowania wanny.

Automatyczna dezynfekcja wody - w wannach Victory Spa istnieją dwa rodzaje dezynfekcji: przed i po kąpieli. Jeśli program jest aktywowany, to dezynfekcja przed kąpielą, jest wykonywana automatycznie po napełnieniu wanny wodą. Pompka chemii gwarantuje precyzyjne dozowanie środka. Dezynfekcja wody po kąpieli uruchamiana jest ręcznie. System sterowania przypomina użytkownikowi o konieczności wykonania dezynfekcji lub dezynfekcji i czyszczenia instalacji. Dezynfekcję przeprowadza się za pomocą Płynu Water Safe. Do czyszczenia instalacji używa się Preparatu do czyszczenia instalacji wanien z systemem hydromasażu. środki dezynfekcji

linia pozioma 7

7. Rozwiązania konstrukcyjne podnoszące bezpieczeństwo

elektryka

Zaciski wyrównania potencjałów
i ochrony przeciwporażeniowej.

czujnik poziomu wody

Czujnik poziomu wody
- zabezpieczenie przed pracą wanny na „sucho”.

pompa

Pompa hydromasażu
o szczelności IP55.

zabezpieczenia

Odpowiednia odległość ssaka od wirnika pompy. W większych modelach zastosowano układ z dwoma ssakami, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie.